Herijkte samenwerking voor Elver & De Onderwijsspecialisten
Een belangrijk moment
Gisteren tekenden Saskia (bestuurder bij Elver) en Astrid (bestuurder bij de Onderwijsspecialisten) een herijkte samenwerkingsovereenkomst voor onderwijszorgarrangement De Opmaat. De feestelijke bijeenkomst markeerde een belangrijk moment in de al jarenlange intensieve samenwerking tussen Elver en De Onderwijsspecialisten.
Onderwijs en zorg, onder één dak
De Opmaat is een onderwijszorgarrangement waar leerlingen worden geholpen met een bijzondere ondersteuningsvraag. Voor deze leerlingen is naast onderwijs ook intensieve zorg nodig, en dat lukt op deze speciale locatie! Bij De Opmaat wordt gewerkt in kleine groepen en is er veel aandacht voor de individuele ontwikkeling van ieder kind. Het onderwijs dat zij volgen, wordt aangeboden vanuit de scholen De Ziep en De Rabot.
Heldere afspraken voor een sterke toekomst
Het afgelopen jaar is de bestaande samenwerking tegen het licht gehouden. In verdiepende gesprekken is gekeken wat goed werkt en waar de samenwerking nog sterker kan. Dit heeft geleid tot een herijkte samenwerkingsovereenkomst, met heldere afspraken die passen bij de praktijk van vandaag én bij de ambities voor de toekomst.
Samen verder bouwen
De hernieuwde afspraken zorgen voor duidelijkheid voor alle betrokkenen. Daarmee biedt deze overeenkomst een stevig fundament voor het nieuwe schooljaar 2025-2026 én voor de jaren die volgen.